ТІМІС ДЕКОР
ТІМІС ДЕКОР
Львов, м. Львів, вул. Кульпарківська, 142, магазин "Русалка Дністрова" 2ий поверх

Декоративна решітка на батарею з МДФ / екран на батарею

2220 грн
Купить
Код 169019
Поставщик ТІМІС ДЕКОР
Сайт поставщика www.timis.com.ua
Страна производитель Украина
Оценка

Описание

Радіаторні решітки для батарей – це естетичний, неординарний та функціональний варіант маскування неприглядних елементів інженерних комунікацій. Опалювальні пристрої, система вентиляції та побутова техніка – все це робить Ваше житло комфортнішим, але далеко не красивішим. Тому можете приховати дані об’єкти, замовивши оригінальну деталь інтер’єру, додати в дизайн свого помешкання деяку делікатність та шарм. 
Чіткий геометричний малюнок для мінімалістичного інтер’єру, строгі лінії для солідного кабінету, вишуканий рослинний орнамент для затишної вітальні – наші дизайнери розроблять найдоречніший ескіз згідно Ваших побажань та вподобань, а конструктори втілять їх в життя. Такі декоративні екрани можуть встановлюватися практично в будь-яких приміщеннях, зокрема і ванних кімнатах за умови унеможливлення попадання води на виріб. 
Окрім високих декоративних якостей, радіаторні екрани мають і захисну функцію – вони оберігають від випадкового доторкання до поверхні дітей та домашніх тварин, а також убезпечують від травм об гострі кути. 
Не варто турбуватися і з приводу втрати теплоти при встановленні декоративного екрану – вони варіюються в межах 5% завдяки ажурній поверхні. Також повністю зберігається циркуляція повітря навколо батареї за рахунок відступів від усіх площин. 
Радіаторні решітки можуть бути виготовлені із різноманітних матеріалів: МДФ, фанери, масиву деревини. Всі матеріали мають низьку емісію при нагріванні до температури обігрівача, тому абсолютно безпечні. Перевагою МДФ в даному випадку є незмінність форми незалежно від температури самого радіатора. А якщо Ви більше цінуєте «теплий» та «живий» матеріал – дерево, то можете замовити радіаторний екран, виконаний із натуральної деревини.
Конструкція виробу розроблена таким чином, аби забезпечити швидкий доступ до батареї. Можливе кріплення до стіни чи самого радіатора, або коробовий варіант, що самостійно стоятиме на підлозі.
Ще однією беззаперечною перевагою даного виду декору є легкість установки. В найпростішому варіанті конструкції радіаторної решітки Ви навіть зможете впоратись із нею самостійно.
Вироби фарбуються акриловими фарбами на водній основі, які, безумовно, більш екологічні, або ж поліуретановими фарбами, які дають міцніше глянцеве покриття та можуть мати металізований ефект. Колір декору встановлюється відповідно до системи кольорів RAL. Доступне замовлення необробленого виробу (сирець) для подальшого декорування шпаклівкою, фарбою чи лаком.
Варіанти дизайну візерунків панелей можете обрати із наявної бази, або ж запропонувати свій проект, який буде виконано індивідуально.
Ціни від виробника.
Доставка по всій Україні.
Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Другие предложенияРекламные ссылки
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!
Изделия из камня

Раковины-Умывальники

Фонтаны Садово-парковая архитектура

067-11-505-11
Фурнитура для мебели

Низкая цена от производителя

Качество и доставка гарантировано!

066-313-41-67, 097-386-37-42