ТІМІС ДЕКОР
ТІМІС ДЕКОР
Львов, м. Львів, вул. Кульпарківська, 142, магазин "Русалка Дністрова" 2ий поверх

О нас

Наша компанія спеціалізується на ліпнині з поліуретану та фасадних декорах. Спеціально для Вашої зручності відкрито перший спеціалізований салон-магазин «Архітектурний ДЕКОР для інтер’єру та фасаду», що знаходиться у Львові за адресою вул. Смаль-Стоцького, 32, де Ви можете зручно та комфортно зробити замовлення, підібрати потрібні матеріали, оглянути зразки та каталоги продукції.

До Вашої уваги найкращі колекції та виробники. Тисячі елементів виготовлених не тільки з поліуретану, а також з дюрополімеру, полістиролу. Це допоможе Вам підібрати найоптимальніші варіанти оздоблення. Завдяки нашому досвіду роботи з різними колекціями, ми в стислі терміни виконаємо Ваше замовлення.

Новинка - оригінальні вироби з бетону під мармур власного виробництва. На сьогодні це НАЙКРАЩА пропозиція на ринку – за своєю якістю, функціональністю, терміном виготовлення.

Товары / Услуги:

Пропонуємо широкий вибір ліпнини з поліуретану та полістиролу для внутрішнього та зовнішнього оздоблення. Фасадний декор - гарантія 25 років. Виготовлення за вашими кресленнями та складська програма. Декоративні балки "під дерево" з поліуретану та полістиролу.Складська програма та виготовлення під замовлення за вашими кресленнями.Широкий асортимент виробів з бетону під мармур: балясини, балюстради, вазони, вази, підвіконники та інше. Завдяки використанню унікальної технології та найкращої сировини вдається досягти поверхні ідентичної до мармуру. На Ваше замовлення ми можемо підібрати колір виробів.Пропонуємо ексклюзивну бруківку «Ретро». Поверхня бруківки «Ретро» представляє собою абсолютну імітацію базальтової бруківки. 6 виняткових елементів та 5 базових кольорів дозволяють створити неповторний дизайн вашого подвір'я. При потребі ми допоможемо з дизайном і візьмемо на себе всі роботи з вкладання.

Город:

Львов, Львовская область

Адрес компании:

м. Львів, вул. Кульпарківська, 142, магазин "Русалка Дністрова" 2ий поверх

Телефон:

Сайт:

www.timis.com.ua